Bovelacci | ekolor.sk

Nachádzate sa tu

Bovelacci

Už vyše 50 rokov majstrovsky kombinuje šarm talianskeho dizajnu s modernými materiálmi, vytvárajúc unikátne, inovatívne riešenia. Od klasických k originálnym štýlom, Bovelacci vyrába a predáva celostvetovo široký sortiment interiérových dekoračných materiálov a ponúka svojim zákazníkom dokonalý nástroj pre ich každodenné potreby a projekty.

Rozsah ponuky produktov Bovelacci zahŕňa línie dizajnované na to, aby uspokojili najrôznejšie potreby a zodpovedali rôznym nárokom: estetika klasických rímskych a gréckych čias splýva so súčasným dizajnom a jeho moderným konceptom.

Classicstyl
Polyuretánové ozdobné prvky na interiérovú dekoráciu.
Elegancia a tradičné vzory v tejto línii líšt, stĺpov, dekorácií, pilastrov a iných ukončovacích prvkov, sú typické pre klasické umenie a výborné pre starožitné štýlové prostredie.

Americanstyl
Výlisky "polistrutturato" s vysokou hustotou.
Typická atmosféra amerického vidieka v nadčasovom štýle stále v móde: lišty a rohové elementy pre steny, stropy, dvere a panely, dodávajú teplo a osobitý dotyk každej miestnosti.

Italstyl
Nezamenitelný taliansky štýl: extrudované výlisky a rohové elementy sa používajú na vylepšenie stropov a stien lineárnymi, modernými elementami, ktoré oživia nadčasovú eleganciu produktov vyrobených v Taliansku.

Eurostyl
Výlisky z expandovaného polystyrénu.
Klasické tvary v modernom štýle, to je línia určená pre európsky trh: rozety, lišty, rohové elementy, pilastre, konzoly, vlisy, ktoré majstrovsky kombinujú tradíciu so súčasnosťou.