Naša Predajňa | ekolor.sk

Nachádzate sa tu

Naša Predajňa

Náša predajňa je prispôsobená tak, aby ste sem mohli prísť bez problémov autom, bicyklom, pešo alebo aj na korčuliach. Jediné, na čo nesmiete zabudnúť je – bezpečnosť na prvom mieste!

Výber farieb zvykne byť rodinná záležitosť, ku ktorej má čo povedať každý člen rodiny. Deti však málokedy obsedia dostatočne dlho na to, aby sa výber farieb a materiálov mohol udiať v pokojnej atmosfére bez nátlaku. Pre tento prípad máme pre deti papiere a farbičky, ktoré ich zabavia na určitú chvíľu. K tomu pribalíme aj ochotnú asistentku a rodičia sa môžu venovať výberu odtieňov, ktorých je v našej ponuke neúrekom.

Ak by ste mali so sebou svojho domáceho miláčika, je tu preň pripravená miska s vodou a pár rúk na hladkanie určite tiež.

Okrem tovaru u nás nájdete aj:

  • teplé a studené nápoje  Keďže farby a omietky miešame na počkanie, chceme, aby ste sa počas tejto doby u nás cítili príjemne. Preto je u nás samozrejmosťou, že Vás ponúkneme napríklad kávou, kakaom alebo čajom. Už samotný výber odtieňa môže nejakú dobu trvať, a so šálkou teplého nápoja sa určite rozmýšľa lepšie.
  • klimatizovaný priestor  Či je vonku 30°C alebo 12°C, u nás je vždy príjemne. Okrem techniky sa o príjemnú atmosféru stará aj náš tím, ktorý Vám vždy rád vyjde v ústrety
  • parkovisko   Je nepopierateľnou výhodou, že nemusíte rozmýšľať, kde odstavíte auto tak, aby ste nedostali pokutu, a koľko sa ešte budete musieť prejsť, aby ste sa k nám dostali. Zaparkujete pohodlne pár metrov od vchodu do predajne a pri preberaní tovaru nacúvate priamo k bráne do skladu. To všetko, samozrejme, bez akýchkoľvek poplatkov.