Ekolor, kto sme? | ekolor.sk

Nachádzate sa tu

Ekolor, kto sme?

Sme ľudia, ktorí sa vyznajú. 
Ako každá práca, aj maľovanie, či zatepľovanie má svoje postupy. Poznať ich, je pre nás základ a našou úlohou je pomôcť Vám, aby priestory, v ktorých trávite čas, boli pre Vás príjemné a inšpirujúce
Sami sme prešli dlhou cestou pokusov a omylov, aby sme sa naučili, ako dokonale pracovať s materiálmi, ktoré sme si vybrali ako tie najkvalitnejšie a najekologickejšie na trhu

Naše skúsenosti zbierame od roku 1992, kedy Ďuso Kuzder objavil možnosti talianskych dekoračných náterov a stierok aj pre šeď postsocialistického Československa. V priebehu deväťdesiatych rokov sme sa zdokonaľovali a hľadali stále nové techniky a materiály. Pre Slovensko sme spropagovali čisté maľovanie vďaka prelepovaniu a prekrývaniu povrchov počas realizácií, čím rástlo spolu so zákazkami aj dobré meno firmy.
Nadviazali sme spoluprácu s holandskou firmou REVCO, ktorá sa zaoberá farbami a omietkami a od roku 1998 už ako EKOLOR s.r.o. sme oddelili realizácie od obchodu. Sústredíme sa na dovoz kvalitných materiálov a realizácie ponúkame prostredníctvom špecializovaných externých pracovníkov.

Tým sa však naše úsilie neskončilo a stále hľadáme nové spôsoby skrášľovania interiérov a exteriérov, aby sme vyhoveli aj tým najnáročnejším zákazníkom. Sortiment neustále rozširujeme, takže dnes máme v ponuke takisto dekoračné lišty, trámy, rôzne dizajnové riešenia stien, dokonca kamenný chodník, ktorý od roku 2013 testujeme priamo pred vchodom do našej predajne.