Orac Decor | ekolor.sk

Nachádzate sa tu

Orac Decor

ORAC DECOR je rodinný podnik a zároveň popredný európsky výrobca inovatívnych dekoračných syntetických líšt a ornamentov. Rozsiahle kompletné kolekcie výrobkov od štýlových soklov, obkladov, panelov a ríms, po inovatívne výklenkové osvetlenie a zvláštne podrímsy, pilastre a rozety.

Naše produkty nie sú len pevné a ľahké, inštalácia je tiež veľmi jednoduchá. Ponúkame súčasné, kvalitné riešenia, ktoré sa svojou funkčnosťou a dekoratívnosťou prispôsobia každému projektu. Naše elementy dajú život všetkému, čo je ploché a holé. Vitajte v inšpiratívnom svete Orac Decor®.

Naše srdce patrí interiérovému dizajnu. Vyše 40 rokov s vášňou vyvíjame a vyrábame dekoratívne ukončenia pre Váš interiér. Nemusíme vysvetľovať, že nadšenie pre všetko krásne máme génoch, pretože po všetkých tých rokoch je ORAC DECOR stále rodinný podnik.
Priekopnícky zavádzame pre produkciu našich dekoratívnych elementov syntetické technológie. Je to jediná cesta, ako ponúknuť výnimočne vysokú kvalitu kombinovanú s jemným povrchom a jednoduchou inštaláciou. To urýchľuje a podstatne uľahčuje renováciu Vášho interiéru alebo ukončenie Vášho projektu. Všetky produkty môžete maľovať a mnohé sú multifunkčné.

Lišty FLEX sú z ohybného materiálu pre použitie na oblých povrchoch.

Od výrobcu Orac Decor ponúkame tieto produkty: